У Рівному фотографувалися, щоб допомогти онкохворим дітям

У Рівному фотографувалися, щоб допомогти онкохворим дітям

Щастя твоєї дитини. Під такою назвою у Рівному проходить благодійний проект, під час якого батьки мали можливість влаштувати своїй малечі професійну фотосесію. Вартість участі в благодійній справі 150 гривень. 

Усі зароблені кошти будуть передані в онкогематологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Заради цього позували перед фотокамерами як немовлята, так і підлітки.

Іван, учасник проекту "Щастя твоєї дитини":

- Для мене щастя, щоб моя сім’я була здоровою і всі люди на планеті були здорові.

Таким уявляє собі щастя ще зовсім юний учасник фотосесії Іван. Він чудово знає, що фотографується не просто так, а заради допомоги онкохворим діткам області. Усі кошти під час акції "Щастя твоєї дитини" передадуть до обласної дитячої лікарні в онкогематологічне відділення. Підтримує цей проект і благодійний фонд "Скарбниця надії". Близько вісімдесяти маленьких моделей встигла за час акції сфотографувати організатор проекту, фотограф Марина Худаніч. Позували перед її об’єктивом як немовлята, так і підлітки.

Марина Худаніч, автор проекту, фотограф:

- Хотілося зробити свято не лише діткам, які приходять фотографуватись, а й діткам, які лежать в лікарні та потребують уваги, коштів, ліків, крові. Тому виникла ідея це все поєднати.  

Не заради нових світлин, а задля благодійності участь у фотосесії взяла і 14-річна Дарина. Переконана, що онкохворі дітки, як ніхто потребують нашої підтримки.

Дарина, учасниця проекту "Щастя твоєї дитини":

- Вони є такі ж діти як і ми. Вони хочуть жити так, як і ми.

Кожна дитина, яка взяла участь у зйомках, мала створити власний малюнок на тему: «"Я – щасливий", який доповнить світлину учасника на фотовиставці. 10 червня ці фото продаватимуть на благодійному аукціоні. Виручені кошти підуть на допомогу онкохворим діткам. Крім цього, організатори пропонують дорослим долучитись до акції та стати донорамм, відвідавши станцію переливання крові. Не обійдеться в проекті і без подарунків. Серед презентів – сімейна фотосесія від Марина Худаніч. Щасливу родину допоможе визначити інтернет- голосування в групі проекту "Щастя твоєї дитини" Вконтакті.

Переглядів: 1554
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту