Прокуратура Волині виявила порушення законодавства про охорону та використання лісових ресурсів

Прокуратура Волині виявила порушення законодавства про охорону та використання лісових ресурсів

Прокуратурою Волині виявлено порушення вимог законодавства про охорону та використання лісових ресурсів у діяльності Державного управління охорони навколишнього середовища в області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Зокрема, посадовцями управління надаються лісокористувачам погодження щодо проведення спеціального використання природних ресурсів у межах природно-заповідного фонду місцевого значення без затверджених лімітів та відповідних дозволів місцевих рад. На підставі цих погоджень у подальшому суб’єктам господарювання виписуються лісорубні квитки та проводяться рубки.

Окрім цього, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в області ДП "Турійське ЛГ" було погоджено проведення рубок формування та оздоровлення лісів в межах лісового заказника місцевого значення, незважаючи на те, що лише за кілька днів до цього прокуратурою Турійського району до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження щодо службових осіб цього підприємства, які здійснили порубку дерев на вказаній території.

Працівниками Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області у порушення вимог закону не забезпечено належного проведення регіонального моніторингу навколишнього природного середовища.

На усунення виявлених порушень закону прокуратурою області начальнику Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області внесено подання. За результатами його розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто двох посадовців управління.

Переглядів: 1271
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту