Благодійний марафон "З вірою у майбутнє" подарував рівнянам виставу

Благодійний марафон

У Рівненському Палаці дітей та молоді триває 18 Благодійний марафон "З вірою у майбутнє". В його рамках у закладі проходить чимало концертів, акцій, флешмобів та вистав. 

В рамках Благодійного марафону "З вірою у майбутнє", який традиційно проходить у стінах Рівненського ПДМу, вихованці театральної студії "Маленький принц" зіграли у виставі "Казка нашого двору". За словами режисера, ця постановка є сучасною дитячою виставою, адже вона відтворює у гумористичній формі забавки дітей та їхні ігри у звичайних дворах міста.

Галина Нікітіна, режисер:

- У кожного з нас в дитинстві був свій двір. Там були свої друзі, старші люди. Комусь подобалось як діти граються в дворі, а комусь ні. Це було справжнє життя і саме воно описується у цій виставі.

Вихованиці театральної студії ПДМу "Маленький принц" Ліза та Інна грають у цій виставі напрочуд цікаві ролі. У Лізи персонаж негативний - злий двірник. В Інни ж позитивна роль. Вона афіша, яка сповіщає на цілий двір про початок вистави. Дівчатка зізнаються, що в театральне мистецтво закохані ще змалку і сьогодні без сцени не уявляють свого життя.

Ліза та Інна, акторки:

- Я люблю головні ролі. Я люблю увагу до себе. Я люблю добрі ролі, бо вони нам показують як ми маємо чинити у певній ситуації, а найголовніше - допомагати один одному.

Майже за годину актори "Маленького принцу" на сцені ПДМу відтворили реальне дворове життя своїх однолітків. Проте, ця вистава не лише збагачує духовний світ як маленьких, так і дорослих глядачів, а ще й простягає руку допомоги дітям. І глядачі, і актори разом долучилися до доброї справи. Вони взяли участь у благодійному марафоні. Його мета – допомога соціально незахищеним діткам та талановитій молоді.

Переглядів: 1269
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту