+380673870816 +380673870816

Львівська "Енергія" виграла у рівненського "Кардинала" з рахунком 3:1

Цими вихідними міні-футбольний клуб "Кардинал-Рівне" провів свій перший матч у рамках Чемпіонату України з футзалу серед команд "Екстра-ліги". Їх суперником стала Львівська команда "Енергія".

У першому турі першого кола Чемпіонату України Екстра-ліги з міні-футболу, львівська "Енергія" обіграла "Кардинал-Рівне" з рахунком 3:1. У першому таймі на гол Сергія Якуніна, рівняни відповіли влучним ударом Михайла Волянюка. На 13-й хвилині відзначився Максим Павленко.

Наприкінці першого тайму між Денисом Овсянніковим та Віталієм Танським виникло непорозуміння. На майданчик вибігли представники обох команд. Впродовж кількох хвилин суддям довелося вгамовувати емоції "кардиналівців" та "енергетиків". У результаті головні "герої" отримали по червоній картці.

Головний тренер львівської "Енергії" розповів, що їхні суперники виявилися міцними горішками.

Станіслав Гончаренко, головний тренер команди "Енергія":

суперник у нас сильний. Я впевнений, що в цьому залі він ще "повоює". Сьогодні вони були нарівні з нами. Перемогли ми завдяки чіткій грі окремо взятих гравців.

За словами тренера команди "Кардинал-Рівне" Сергія Піддубного, перемогу "енергетики" здобули завдяки більшому досвіду, проте рівненські футболісти боролися до останнього.

Сергій Піддубний, тренер команди "Кардинал":

результатом я незадоволений, але сама гра мені сподобалася. Ми підійшли до цієї гри не так як я хотів. У нас випало декілька гравців. Також двоє захворіли.

За 6 хвилин до кінця матчу у пасиві "Енергії" було 5 командних фолів, а у "Кардинал-Рівне" лише 3. На останній хвилині гри Євген Рогачов таки поцілив у порожні ворота "Кардинала".

В результаті кращим гравцем матчу у складі "Кардинала" визнано Михайла Волянюка, а в "Енергії" - Дмитра Бондаря. Окрім рівнян і львів’ян у екстра-лізі гратимуть ще 5 команд: "ЛТК" Луганськ, "Єнакієвець", "Ураган" Івано-Франківськ, "Моноліт" та "Локомотив" Харків. Наступну гру "Кардинал-Рівне" проведе 10 вересня в Івано-Франківську з місцевим "Ураганом".