Ветеранів Рівненщини привітали з прийдешнім святом – Днем Перемоги

Ветеранів Рівненщини привітали з прийдешнім святом – Днем Перемоги

Урочистості з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбулися в облмуздрамтеатрі. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Очільник області Василь Берташ подякував ветеранам за мирне небо і зауважив, що варто пам’ятати тих, хто загинув, захищаючи рідну землю. Нині завдання влади всіх рівнів – зробити все, щоб життя ветеранів було гідним їхніх заслуг, акцентував голова облдержадміністрації. Відтак, у рамках президентських ініціатив, посилили їх соціальний захист.

Зокрема, розмір одноразової виплати до Дня Перемоги зріс у понад 2 рази. Тож видатки з держказни для бюджетної підтримки цієї категорії збільшуються. Водночас ветерани краю користуються більше ніж двома десятками різних пільг.

Ними, зокрема, послуговуються 8 165 ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживають на Рівненщині. Крім того, пільги поширюються на інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, членів сімей загиблих. Загалом ними користуються 45 745 жителів області, які мають відповідний статус.

Переглядів: 885
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту