На Рівненщині дбають про комфортність проживання ветеранів

На Рівненщині дбають про комфортність проживання ветеранів

Цьогоріч в держбюджеті для області передбачено більше 330 тисяч гривень на ремонт їхнього житла. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Цьогорічна сума втричі більша, ніж в 2011 році. Адже на вимогу Президента України Віктора Януковича, бюджетна підтримка для ветеранів війни постійно зростає. Відтак, цьогоріч за державні гроші пільговикам безкоштовно ремонтуватимуть будинки та квартири. Тільки за останні три роки цією пільгою скористалися тридцять ветеранів Рівненщини. Тих, хто претендує на такий ремонт першочергово, в кожному районі визначають комісійно.

Водночас усі ветерани війни мають пільги при сплаті житлово-комунальних послуг. Відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", здешевленням за рахунок бюджетних грошей користуються 45 тисяч 745 жителів області.

Залежно від статусу пільговика, держава фінансує від 50 до 100 відсотків вартості житлових послуг. Загалом цьогоріч для Рівненщини в держказні зарезервували 200 мільйонів гривень субвенції на надання пільг та житлових субсидій.

Переглядів: 819
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту