Учні Рівненської класичної гімназії "Престиж" влаштували концерт для вихованців "Особливої дитини"

Учні Рівненської класичної гімназії

В переддень Великодня учні Рівненської класичної гімназії "Престиж" приїздять до вихованців навчально-реабілітаційного центру "Особлива дитина".  

Чимало років поспіль учні Рівненської класичної гімназії "Престиж" відвідують своїх однолітків у навчально-реабілітаційному центрі "Особлива дитина". Завітали вони до своїх друзів і напередодні Великодніх свят. За словами директора центру Ольги Петух, такі зустрічі необхідні для усіх.

Ольга Петух, директор Рівненського навчально-реабілітаційного центру "Особлива дитина":

- У Великодні свята прийнято дарувати один одному добро, щось світле, приємне. Важливо у дітей сформувати потребу робити добро.

Близько сорока учнів "Престижу" цього разу завітали у гості до центру "Особлива дитина". За словами заступника директора з виховної роботи гімназії, є чимало бажаючих учнів, які мають бажання відвідати вихованців закладу.

Андрій Єфімов, заступник директора з виховної роботи Рівненської класичної гімназії "Престиж":

- Наші діти були неодноразово в цьому закладі. Сьогодні до Великодніх свят ми завітали в цей заклад, аби подарувати діткам з "Особливої дитини" радість. Ми хочемо, щоб вони насолодилися концертом, який підготували учні гімназії.

Дев’ятикласниця Віка чимало років поспіль займається співом. Сьогодні для вихованців "Особливої дитини" вона подарувала декілька пісень. Також дівчині випала честь вручити подарунок для закладу.

Вікторія Пашинська, учениця 9 класу Рівненської класичної гімназії "Престиж":

- Тут дуже тепла атмосфера. Діти дружні. Тут добре. Ми у нашому закладі влаштували благодійний концерт і на зібрані кошти купили дітям подарунок, а також привезли концерт.

Зі щирими усмішками та гучними оплесками вихованці зустріли солістів та зразковий хор початкових класів гімназії "Співаночка". На думку керівників обох закладів, цей день надовго запам’ятається усім дітям.

 

Переглядів: 2208
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту