Український аграрний сектор працює за європейськими стандартами

Український аграрний сектор працює за європейськими стандартами

Україна в економічній сфері зробила усі необхідні кроки для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Український аграрний сектор на сьогодні вже реально працює на європейському ринку, а отже, і відповідно до європейських вимог (це стосується експорту олії соняшникової, багатьох зернових, меду, риби).

Нещодавно українські підприємства, які займаються птахівництвом, отримали право на експорт своєї продукції на європейський ринок. Цьому передував ряд заходів: підприємства реалізували комплекс необхідних технологічних новацій, що забезпечили випуск продукції певних стандартів, пройшли відповідний аудит.

Серйозну роботу провела також ветеринарна служба, яка підтвердила свою здатність контролювати процес виробництва. Відтак, українські підприємства птахівництва будуть експортувати власну продукцію супроводжувану документами українських контролюючих органів з підтвердженням якості цієї продукції і гарантією її відповідності європейським вимогам. Це завдання, яке бізнес і державні органи виконали у тісній співпраці.

Переглядів: 1116
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту