Рівненський стадіон "Авангард" чекає на реконструкцію

Рівненський стадіон

"Авангард" і досі чекає на реконструкцію. Близько ста мільйонів гривень необхідно за попередніми підрахунками, аби привести до ладу головну спортивну арену області. Відповідно, до кінця року планують виготовити проектно-кошторисну документацію. 

Занедбаний, обдертий, проте з перспективами. Такий він, наш Рівненський стадіон "Авангард" - головна спортивна споруда області. Аби врятувати його від розрухи та вдихнути нове життя потрібно близько ста мільйонів гривень, - констатують чиновники.

Юрій Кічатий, голова Рівненської обласної ради:

- Ці кошти будуть розділені на поетапне впровадження капітальних ремонтних робіт. Тут звертатись немає до кого. Потрібно звертатись до депутатів і міської ради. Домовились фінансувати 50 на 50, проте знаємо, що місто ніколи не буде мати такі гроші, щоб профінансувати.

Справді, для міста це чималі кошти. Тому тут розраховують на підтримку представників "вищих" владної ланки.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Ми дуже покладали надії на приїзд Президента. Пам’ятаєте, я скористався нагодою по 14 школі. Я сподіваюсь, що він до нас таки приїде і ми використаємо нагоду. Це велике питання. Але гірше стадіону не буде. Далі йому падати нікуди.

На даний час стадіон пройшов інвентаризацію. Чітко підрахувати усі витрати вдасться до кінця року, коли виготовлять проектно-кошторисну документацію. Коли ремонтні роботи розпочнуться, а тим більше завершаться, - ніхто прогнозувати не береться. Єдине, що кажуть в обласній раді, хотілося б зробити усе можливе, щоб в кінці депутатської каденції, себто у 2015 році, залишити по собі відремонтований сучасний стадіон, який підніме спортивні рейтинги Рівненщини.

Переглядів: 1310
Коментарі
05:22 23.04.2013
Василь
Дохазяйнувалися! В 60-і роки змогли побудувати стадіон за місцеві кошти, бо працювала промисловість . Нині ж працюють базари і масово розкрадається земля. Всі депутати-злодії і хабарники. Керівництво міста примітивне і недалекоглядне. У них тільки й розуму вистачає на витівки з яйцями-гігантами та вишиванками. Розум на відновлення виробництва та зростання інвестицій просто відсутній.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту