В Україні триває потепління. У річках спостерігається спад води

В Україні триває потепління. У річках спостерігається спад води

10-14 квітня на річках басейну Прип’яті у межах Волинської й Рівненської, на притоках Дністра в межах Тернопільської і Хмельницької областей очікується продовження зростання води над поточними рівнями на 10-40 см. Про це повідомив прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Спостерігатимуться подальші затоплення заплавних територій, сільгоспугідь і досягнення небезпечних відміток, а також затоплення понижених ділянок у районі м. Луцьк певних господарських об’єктів.

Очікується підняття води й на Закарпатті. 10-11 квітня тут прогнозуються опади у вигляді дощів, що відновить зростання водних відміток на 0,5-1,5 м із подальшим збільшенням на заплаві. Інтенсивніших дощів чекаємо на Закарпатті, Прикарпатті та в Карпатах упродовж 13-14 квітня. Після оцінки гідрологічної ситуації тут будуть здійснені, у разі потреби, попередження та запобіжні заходи.

В Україні розпочалося підвищення температури повітря. По всіх областях максимально вона становила +5 °С. 10 квітня, буде +9 – + 14 °С, у наступні дні – +14 – + 19 °С. Таким чином весняні процеси будуть продовжуватися шляхом наростання температурного режиму.

Переглядів: 1074
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту