Ошатні міста, селища та села Рівненщини заохочують бюджетними грішми

Ошатні міста, селища та села Рівненщини заохочують бюджетними грішми

72 тисячі гривень із обласної казни отримають переможці конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку". Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак, який очолює конкурсну комісію, розповів, що міста Радивилів та Острог одержать 20 та 13 тисяч гривень відповідно. Водночас за перемогу в регіональному етапі селища Квасилів Рівненського та Томашгород Рокитнівського району матимуть бюджетну підтримку 15 та 8 тисяч гривень відповідно.

Визначали кращих і з-поміж сіл Рівненщини. У цій категорії перемогу здобули село Друхів Березнівського району, село Кузьмівка Сарненського району та село Верба Дубенського району, які отримають 4, 3 та 2 тисячі гривень відповідно.

Окрім фінансового заохочення, переможці обласного етапу конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" представлятимуть Рівненщину на третьому всеукраїнському етапі.

Рейтингові бали конкурсанти набиратимуть за показником витрачених на благоустрій бюджетних і позабюджетних грошей. Крім того, експерти визначатимуть, в якому стані в населених пунктах пам’ятки архітектури, дороги, зовнішнє освітлення, парки та зелені насадження, спортивні майданчики. Враховуватимуть також якість підготовки до зими та висновки екологів, епідеміологів, фахівців у галузі енергозбереження.

Довідково: у конкурсі, який започаткував Кабінет Міністрів України у 2003 році, можуть брати участь всі міста, селища та села України. Переможців визначають у шести категоріях: I - міста з населенням понад 500 тисяч чоловік, II - від 150 до 500 тисяч чоловік, III - від 50 до 150 тисяч чоловік, IV - до 50 тисяч чоловік, V категорія - селища, VI категорія - села. Оцінюють конкурсантів за результатами виконання Програми соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Переглядів: 1442
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту