Рятувальники Волині продовжують надавати допомогу людям із відкачування талих вод з підтоплених територій

Рятувальники Волині продовжують надавати допомогу людям із відкачування талих вод з підтоплених територій

Рятувальники підрозділів Управління ДСНС у Волинській області допомогли мешканцям області та провели відкачування понад 3420 метрів кубічних талих вод з присадибних ділянок, подвір’їв біля житлових будинків та підвалів господарських будівель у Луцькому, Ковельському, Маневицькому, Ківерцівському, Камінь-Каширському та Рожищенському районах. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Волинській області.

У місті Луцьку на Малоомелянівському масиві за допомоги пожежної насосної станції рятувальники частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону відкачали 1200 м3 води з підтоплених присадибних ділянок біля житлових будинків. Робота продовжується.

У Маневицькому районі в селищі Колки місцевою пожежною командою відкачано з присадибних ділянок 680 м3 води. У місті Ковелі бійці державної пожежно-рятувальної частини відкачали 840 м3 талої води, у селищі Голоби Ковельського району співробітники державного пожежного-рятувального поста – 85 м3 води.

У містах Ківерці та Камінь-Каширський підрозділами УДСНС області з підтоплених територій відкачано 270 м3 та 265 м3 води відповідно, у селі Вишеньки Рожищенського району – 80 м3 талої води.

Загалом до проведення аварійно-рятувальних робіт з відкачування талих вод залучалось понад 25 чоловік особового складу підрозділів та 10 одиниць спеціальної пожежної техніки.

Переглядів: 1526
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту