Уряд встановив мінімальні ціни на цукор і цукрові буряки

Уряд встановив мінімальні ціни на цукор і цукрові буряки

У наступному маркетинговому році ціна однієї тонни цукрових буряків становитиме 338 гривень, а мінімальна оптово-відпускна ціна цукру – 4677 гривень без ПДВ. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Тож це сприятиме стабілізації виробництва цукросировини та цукру, задоволенню внутрішньої потреби держави в цукрі, регулювання внутрішнього ринку та створенню реальних передумов для оптимального функціонування галузі.

Щорічно Уряд встановлює граничний розмір квот з поставки цукру на внутрішній ринок (квота "А") та затверджує мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор. Виходячи з науково обґрунтованої норми споживання цукру на душу населення, постанова передбачає встановлення квоти поставки цукру на внутрішній ринок (квота "А") на період маркетингового року з 1 вересня 2013 року по 1 вересня 2014 року в обсязі 1826 тисяч тонн.

Окрім того, на підставі розрахунків наукових установ на наступний маркетинговий рік (з 1 вересня 2013 року до 1 вересня 2014), пропонується встановити мінімальну ціну за 1 тонну цукрових буряків базисної цукристості урожаю 2013 року в розмірі 338,10 гривень без урахування ПДВ. Мінімальна ж оптово-відпускна ціна 1 тонни цукру становитиме 4677,69 гривень без урахування ПДВ.

Ухвалений проект постанови сприятиме стабілізації економічної ситуації на внутрішньому ринку цукру, дозволить забезпечити галузь мінімальними обіговими коштами, в тому числі для здійснення стабільних розрахунків підприємств по податках з державою, зберегти потенціал бурякоцукрової галузі та забезпечити продовольчу безпеку країни.

Переглядів: 665
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту