На проведення виборів на Рівненщині не вистачає коштів

На проведення виборів на Рівненщині не вистачає коштів

Вибори депутатів до обласної ради вже не за горами. Аби їх провести із скарбниці краю планують виділити кругленьку суму, а саме 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Втім, цих коштів, на глибоке переконання голови обласної територіальної виборчої комісії Івана Довганського, забракне. Адже цьогоріч, як він розповів, в бюджеті не передбачили ні копійки на оплату ефірного часу кандидатам в депутати та на використання друкованих ЗМІ. Також не врахували і довідки про середню заробітну плату, за якою згідно чинного законодавства грошову винагороду мають отримати голови комісій, їх заступники та секретарі.

Відтак, аби уникнути в майбутньому непорозумінь, під час засідання бюджетної комісії пан Довганський просив додати ще хоча б 150 тисяч гривень. Та чиновники проти. Кажуть, що коли формували бюджет виборів, то керувалися середніми нормами. Окрім того, гроші потрібні ще й на утримання обласної ради.

Людмила Кушнер, директор департаменту фінансів Рівненської ОДА:

- На початок року в обласному бюджеті склалися вільні залишки, які ми пропонуємо розподілити таким чином: 1 мільйон 400 тисяч гривень спрямувати на проведення виборів депутатів до обласної ради та 400 тисяч додати на утримання обласної ради. Зокрема на утримання автотранспорту і на охорону приміщення. За рахунок бюджету розвитку пропонується спрямувати кошти в статутний капітал автобази Рівненської обласної ради - 300 тисяч гривень і внести відповідні зміни. Зокрема 550 тисяч з головного розпорядника управління капітального будівництва зменшити і додати головному розпоряднику управління освіти на будівництво школи.

 

Переглядів: 1458
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту