+380673870816 +380673870816

Пауерліфтери з Рівненщини - серед кращих в Україні

В області відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів із вадами зору. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Змагання зібрали півсотні учасників із одинадцяти областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської та Херсонської. В результаті місцеві пауерліфтери виявилися серед лідерів - вони здобули одинадцять медалей.

Зокрема, у ваговій категорії до 60 кілограмів Андрій Миронець посів друге місце, у категорії до 70 кілограмів Роман Куров та Роман Набухотний вибороли золото та срібло. Сергій Ліховенко та Петро Шепель - на другому та третьому місці у категорії до 82,5 кілограма. Бронзу здобули також Сергій Озарчук та Ярослав Беркут у категоріях до 110 та 125 кілограмів відповідно. Водночас не було рівних Ользі Чайковській серед спортсменок до 52 кілограмів, а в категорії до 60 кілограмів Галина Галінська здобула золото, Надія Олексієвець — бронзу. Ще одну бронзу завоювала Світлана Коробкова — у ваговій

Область вже традиційно приймає змагання. Адже саме на Рівненщині започаткували такий вид спорту, як пауерліфтинг серед спортсменів із вадами зору.