Волиняни прозвітувалися у податковій про успадковане майно на 12,5 мільйона гривень

Волиняни прозвітувалися у податковій про успадковане майно на 12,5 мільйона гривень

Саме громадяни, котрі вказують у податкових деклараціях успадковане чи отримане у подарунок майно - найбільш активна група декларантів цього року. Про це повідомила прес-служба сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області. 

У податкових інспекціях Волині про успадковане чи отримане в подарунок майно станом на 14 лютого 2013 року прозвітувалося 170 волинян, що втричі більше як торік.
У ДПС Волині наголошують: громадяни, котрі успадкували, чи отримали в подарунок майно, зобов’язані подати декларацію та сплатити визначену законодавством суму податку на доходи фізичних осіб.

Звертаємо увагу, що за нульовою ставкою оподатковується майно, отримане від спадкодавця першого ступеня споріднення, власність, успадкована інвалідом І групи, або ж особою, котра має статус дитини –сироти, чи позбавленої батьківського піклування, чи дитиною – інвалідом.

Для решти декларантів – спадкоємців Податковий кодекс визначає ставку податку на доходи фізичних осіб в розмірі 5 відсотків від вартості успадкованого чи отриманого в подарунок майна.

Переглядів: 960
Коментарі
10:55 12.03.2013
степан
УВАГА!!! ІНФОРМАЦІЯ для ошуканих вкладників Луцького "ЗАХІДІНКОМБАНКУ" - банк практично банкрот. Виривайте свої депозити з цього банку через Луцький районний суд ( м.Луцьк, вул.Лесі Українки, 24 ).
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту