Афганець-безхатченко під стінами Рівнеради просив собі житло

Афганець-безхатченко під стінами Рівнеради просив собі житло

Хоче дах над головою. Колись воїн-інтернаціоналіст у радянсько-афганській війні відстоював інтереси своєї держави, нині у неї чоловік благає для себе житло. Безхатченко Петро Кур’ята нещодавно на колінах перед міською радою просив, аби йому виділили житло. Прийшов він і на сесію Рівнеради. 

Петро Кур’ята – афганець-безхатченко. У квартирній черзі нині він 173. Допоки ж чоловік чекав на власне помешкання, його виселили із гуртожитку по вулиці Київській, 12.

Петро Кур’ята, афганець:

- Я дуже вас прошу, дайте мені житло. Живу я чесно, нікого не ображаю. В мене є брат-близнюк, його також виселили з гуртожитку. Ми в двох залишились на вулиці і до кого не звернешся, то  все по колу – суди, прокуратура. Усюди дають відписки, а жити нема де. Ви маєте квартиру і не можете зрозуміти як то жити просто неба. Я вам не дорікаю, просто кажу, що я афганець, захищав цю країну. Я вас прошу, дайте мені житло.

Прохання пана Петра міський голова хоча і прийняв до відома, проте реально допомогти чиновник навряд чи йому зможе. Цьогоріч афганці отримають 20 квартир у новобудові. Проте чоловік до цієї щасливої двадцятки не потрапив.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Очевидно, що його прохання має право на існування. Але поставте себе на моє місце. Як я можу йому, 173-му, дати зараз житло, а не дати 1-му чи 2-му в черзі. Як мене зрозуміють люди. Це ж кримінал. Цій категорії людей квартири має видавати держава. В них є відповідна програма. В цьому році такі квартири будуть, але їх дадуть тим, хто перший в черзі. Якщо я зараз дам цьому чоловіку квартиру, а посуну людей перших в черзі, мене ж в кабінеті знищать.

В свою чергу депутат Рівнеради Марія Конощук запропонувала альтернативний варіант. На час поки чоловік чекає на квартиру, знайти йому бодай якийсь куточок у гуртожитку.

Марія Конощук, депутат Рівнеради, фракція "Батьківщина":

- Там є червоні куточки, ленінські кімнати. Вважаючи, що дійсно це афганець, можливо, на виконкомі розглянути це питання і депутатський корпус підтримає цю пропозицію.

Чи зможуть чиновники дати прихисток афганцю-безхатченку наразі важко сказати. Адже за словами міського голови, з гуртожитку чоловіка виселили через борг з оплати. Очевидно одне, у квартирній черзі йому доведеться стояти довго.

Переглядів: 2132
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту