+380673870816 +380673870816

Рівнераду пікетували невдоволені мешканці

Пасхальна, Вертепна, Спаська, Стрітенська, Успінска, Покровська, Різдвяна. Вулиці з такими святковими назвами невдовзі з’являться у новому житловому кварталі, що на Чорновола. Відповідне рішення ухвалили депутати Рівнеради на черговій 25 сесії. 

Традиційно депутатів Рівнеради та міського голову під стінами сесійної зали зустрічали пікетувальники. Цього разу -  жителі будинку за адресою Соломії Крушельницької, 39. Ця споруда наразі знаходиться у маневровому фонді міста. Тобто має статус тимчасового прихистку для людей, що у разі надзвичайної ситуації втратили оселю. Проте, за словами громадян, вони там проживають не один десяток років.

Валерій, житель будинку:

- Ми прийшли просити міську раду, щоб цей будинок вивели з маневрового фонду і ми приватизували квартири у яких живемо. 

На балансі маневрового фонду міста наразі три будинки. В одному проживає 5 багатодітних сімей і цю будівлю міський голова вважає доречним відати під приватизацію. Та коли ж звернулись до нього люди вже з іншого будинку з аналогічним проханням, міський голова не лише його відхилив, але й задумався щодо попереднього рішення.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Почули жителі іншого будинку, що так можна. То я скажу так, я і тим забороню приватизовувати. Нехай вони вам дякують. І вам не дозволю. Я не можу це зробити, бо тоді в місті нічого не залишиться. Це не через те, що мені не шкода тих людей, просто тоді в нас нічого не залишиться. Якщо якийсь будинок завалиться, то не буде куди людей відселити. В нас це останнє, що залишилось.

Перейти ж до розгляду безпосередньо питань порядку денного депутати Рівнеради не могли близько години. Цей час вони витратили на вітання іменинників, свої заяви та обговорення порядку денного. Свою пропозицію щодо майбутньої роботи сесії вніс депутат Рівнеради Олександр Курсик.

Олександр Курсик, депутат Рівнеради, фракція "Батьківщина":

- Я, як депутат і фракція підтримує, пропоную, щоб наші засідання транслювалися на сайті міської ради чи іншому джерелі. Зараз працює комісія, що опрацьовує зміни до регламенту. Я пропоную депутатам подати ще зміни в кого які є до регламенту.

А ось представники фракції "Свобода" вимагали поіменного голосування. На думку Володимира Хомка, персональне голосування має місце на існування при прийнятті суспільно важливих рішень. Проте левова частина питань Рівнеради звичайним містянам абсолютно не цікава. Гостру полеміку щодо таких питань міський голова пояснює нездоровою політичною ситуацією, яка відображається як на громадянах, так і на депутатах.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Я думаю, що по критичним питанням рівняни будуть знати хто та як голосував. Але ж от сьогодні ми голосували. 90% питань не потребують такого. Ось зчепилися про назви вулиць. 40 хвилин витратили на з’ясування стосунків.

Проте зміни у роботі Рівнеради є. Відтепер депутати голосують під музику. Під неї депутати ухвалили звернення до столичної влади щодо скандального довгобуду "Золота підкова". До столиці також попрямує і звернення депутатів "Батьківщини" про звільнення Тимошенко і Луценка.

Марія Конощук, депутат Рівнеради, фракція "Батьківщина":

- Несправедливість нині переходить усі межі дозволеного. Вона переходить у зухвале та неприкрите свавілля з яким переслідуються політичні опоненти та проводиться вибіркове правосуддя.

Закінчивши з розглядом позачергових питань та заяв депутати Рівнеради перейшли до ухвалення рішень земельного характеру.

Схожі статті