У 2012 році держава на розвиток Волині спрямувала понад 300 мільйонів гривень

У 2012 році держава на розвиток Волині спрямувала понад 300 мільйонів гривень

Волинь займає найвищі позиції у національному рейтингу за складовими розвитку інституцій, рівнем розвитку фінансового ринку та ефективністю ринків товару. Таких показників вдалося досягти завдяки ефективній співпраці влади, бізнесу та громадських об'єднань краю. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.

Торік держава на розвиток Волині спрямувала понад 300 мільйонів гривень на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт соціально-культурної та дорожньої інфраструктури. Зокрема, за ці кошти модернізовано 35 дитячих навчальних закладів та 9 шкіл.

У 2012 значно активізовано будівництво житла. Так, збудовано понад 300 тис. кв. м. помешкань, що у 1,5 рази більше, ніж рік тому. Торік на іпотечне кредитування область отримала 5,7 мільйона гривень. Укладено 37 договорів про надання часткової компенсації, загальною площею квартир на 2,2 тис. кв. м. Крім цього, 51 сім’я придбала власне помешкання у рамках програми "Доступне житло" (30/70). На ці цілі було виділено 3,7 мільйона гривень.

За 2012 рік шахтами ДП "Волиньвугілля" видобуто 392,6 тисяч тонн вугільної продукції. В області продовжується будівництво шахти № 10 "Нововолинська". Обсяг виробництва торфобрикетів на ДП "Волиньторф" за минулий рік становить 105,1 тисяч тонн і облдержадміністрація доклала максимум зусиль для забезпечення цього підприємства новими площами під торфорозробку.

Переглядів: 960
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту