Кадети польської пожежної школи тренувалися на Рівненській АЕС

Кадети польської пожежної школи тренувалися на Рівненській АЕС

Кадети Центральної школи пожежної охорони з міста Ченстохова (Республіка Польща) провели тренувальний збір на базі 2-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони Рівненської АЕС. Збір пройшов з 3 по 9 лютого 2013 року. Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.

Україна і Польща давно і плідно співпрацюють у сфері підготовки фахівців-пожежників. Ініціатором проведення тренувального збору кадетів із Ченстохова у Кузнецовську став Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Цей вищий навчальний заклад є справжньою кузнею кадрів для загонів пожежної охорони Рівненщини. Його студенти проходять стажування у країнах Європи, а чимало випускників сьогодні є офіцерами загону з охорони РАЕС.

Як розповів начальник загону Юрій Левчук, майбутні польські пожежники приїхали до Кузнецовська з метою підготовки до Чемпіонату Польщі з пожежно-прикладного спорту. Тренувальною базою обрали спортивно-оздоровчий комплекс 2-ДПРЗ з охорони Рівненської АЕС, оснащений усім необхідним для підготовки до змагань. За словами начальника відділу роботи з персоналом територіального управління МНС у Рівненській області Анатолія Полюшкевича, сьогодні цей комплекс є одним з найкращих у Західній Україні.

У рамках тижневого перебування на поліській землі сімнадцятеро представників польської пожежної школи не тільки потренувалися спільно з командою з пожежно-прикладного спорту Рівненської області, котра входить у п’ятнадцятку кращих в Україні, а й відвідали інформаційний центр "Полісся" ВП РАЕС.

Обидві сторони сподіваються на подальшу плідну співпрацю. Як зауважив заступник начальника Територіального управління МНС у Рівненській області з питань реагування та цивільного захисту підполковник Ігор Михальчук, команда пожежників з Рівненщини планує нанести зустрічний візит колегам у Польщі – себе показати та позитивний досвід західних сусідів перейняти.

Переглядів: 1004
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту