+380673870816 +380673870816

Помірятися силою до Рівного приїхали працівники ДСО з усієї України

Помірялися силою. 6 та 7 лютого на базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту ДСО при МВС України пройшли змагання з гирьового спорту серед регіональних підрозділів ДСО.

Здобути першість у змаганнях з гирьового спорту зібралося 28 команд з різних куточків України днями на базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту ДСО при МВС. До складу кожної входили 2 спортсмени та тренер. За міжнародними правилами цього спорту учасники повинні були виконати вправи із поштовху двох гир від грудей двома руками і ривку гирі почергово однією та другою рукою. Самі ж змагання проводилися у двох вагових категоріях: до 90 кілограмів та понад. Піднімали гирі у 24 кілограми спортсмени вагової категорії до 90 кілограмів, а понад 90 – 32 кілограми. На виконання вправ учасникам давалось 10 хвилин.

Олександр Олефір, молодший інспектор СП "Титан" УДСО УМВС України в Одеській області:

- Найкращим моїм показником було в сумі до 300 разів – це і поштовхом, і ривком, і з вагою 24 кілограми. Родина позитивно відноситься до мого вибору і всіляко мені допомагають.

Критерії оцінювання виступів спортсменів в особистому заліку полягали у визначенні переможця шляхом підрахунку кількості підняття гирі. У командному заліку при рівності суми очок у двох і більше команд перевага надається команді, працівник якої посів вище місце в особистому заліку.

Олександр Токар, начальник Рівненського ВПУ ДДСО при МВС України:

- У напруженій боротьбі перше місце завоювала команда УДСО ГУМВС України у Львівській області, друге – команда ВДСО УМВС України у Волинській області і третє – команда УДСО ГУМВС України у Харківській області. Результати змагань будуть зараховані у залік спартакіади Департаменту ДСО. Спартакіада 2013 року розпочалася саме з цих змагань. Про рівень змагань можуть свідчити такі результати: співробітник, який зайняв перше місце, виконав рівень кандидата у майстри спорту.

Призером у ваговій категорії до 90 кілограмів став Олександр Олефір із Одещини, а у категорії понад 90 – Артем Артеменко із Криму. Усі переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та медалями.