+380673870816 +380673870816

Рівненський льонокомбінат покращує своє виробництво

Новий досвід та знання представники текстильного підприємства почерпнули цього разу у закордонних колег з Німеччини та Автрії під час робочого візиту. Відтак, вже до кінця цього року на льонокомбінаті з’явиться своя котельня, що працюватиме на альтернативному паливі і дозволить збільшити рентабельність підприємства до 20%. 

Не стоїть на місці виробництво на льонокомбінаті. Воно вдосконалюється та розширюється. Нещодавно працівники текстильного підприємства повернулись з-за кордону, де ознайомилися із надсучасними технологіями і досвідом колег Німеччини та Австрії.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Безумовно ми чекаємо нове обладнання, нові технології для того, щоб розширити спектр. І найголовніше – це ті знання, що є лише в Європі. Бо, якщо порівнювати Європу та Україну, наша освіта не дає можливості гідно конкурувати і розвивати підприємство. Тому всі знання – це Німеччина, Італія, всі європейські країни.

Енергоекономія, а від так і підвищення рентабельності – це ще одне питання, яке турбує на сьогоднішній день власника підприємства Олега Червонюка. Досвід європейських країн, що вже давно заощаджують за допомогою котелень на альтернативному паливі збираються запровадити і на Рівненському льонокомбінаті.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Австрія вирішує цю проблему завдячуючи котельням, які працюють на щепі. В нас є можливість використовувати торф, тому я думаю, що в цьому році ми збудуємо потужну котельню на щепі і торфі, яка в п’ять разів зменшить витрати на наші енергоносії.

Підвищують свою професійну кваліфікацію і працівники льонокомбінату. Із новими ідеями повернулись з Німеччини технологи рівненського підприємства.

Анжела Сидорук, головний технолог Рівненського льонокомбінату:

- В Німеччину ми їздили на підприємство, яке випускає допоміжну хімію для обробки тканин. Нам там показали як її виготовляють, показали як застосовують, дізнались багато нового як її можна використовувати.

Марія Одарчук, технолог Рівненського льонокомбінату:

- Того, чого ми не знали, ми будемо використовувати на нашому виробництві. Буде проводитись фарбування поліефіру. Так само ми визначили нові технології для цього фарбування, щоб добитися потрібного нам результату.

В понеділок Олег Червонюк планує відлетіти до Фінляндії, країни багатої на торф та деревину, там уже на пряму ознайомитись із котлами фінляндського виробництва та сировиною. Ще одним, досить неочікуваним впровадженням на підприємстві стане виробництво плюшевих тканин.

Схожі статті