Укрпошта пропонує усім охочим стати співтворцями Української марки-2014

Укрпошта пропонує усім охочим стати співтворцями Української марки-2014

Укрпошта запрошує всіх охочих узяти участь у формуванні тематичних планів випуску поштових марок, конвертів та проведення спецпогашень на 2014 рік. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Поштовики пропонують усім, хто має безліч ідей щодо популяризації культурної та історичної спадщини нашої держави і шукає можливості їх втілення, долучитись до процесу створення УКРАЇНСЬКОЇ МАРКИ – 2014.

Уже сьогодні усі охочі можуть надати свої пропозиції стосовно тематики марок та конвертів, які видаватимуться у 2014 році.

Укрпошта просить врахувати, що відповідно до п. 11 Положення про знаки поштової оплати, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 24.06.2010 № 388, тематика видання знаків поштової оплати повинна відображати: сюжети державного устрою України; історичне минуле України; культурну спадщину українського народу; досягнення у галузях народного господарства; особливі події внутрішнього та міжнародного життя; видатних особистостей України, які формують позитивний імідж держави.

Пропозиції, які мають відповідати вказаним вище критеріям, слід надсилати до 1 березня 2013 року на е-mail: lr@ukrposhta.com , або на адресу УДППЗ «Укрпошта» вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001.

До 1 червня узагальнені пропозиції будуть розглянуті Редакційно-художньою радою з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні. Інформацію про ухвалені Радою рішення буде розміщено на сайті Укрпошти.

Переглядів: 825
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту