Протягом 2013 року проведуть ремонтні роботи на всіх чотирьох енергоблоках Рівненської АЕС

Протягом 2013 року проведуть ремонтні роботи на всіх чотирьох енергоблоках Рівненської АЕС

Протягом 2013 року заплановано провести ППР-и на всіх чотирьох енергоблоках Рівненської АЕС. Усі ремонти класифіковані як середні та триватимуть загалом 132 доби. Вони включатимуть як виконання певних регламентних робіт, так і реалізацію заходів «Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки діючих енергоблоків АЕС України». Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.

Ремонтна кампанія розпочнеться 15 лютого. Першим виведуть у ремонт енергоблок №3. Під час нього передбачено провести ряд робіт, спрямованих на продовження ресурсу, адже термін його експлуатації спливає у 2016 році. З основних робіт - заміна робочих лопаток п’ятих ступенів ротора низького тиску РНТ-4 турбогенератора ТГ-5, реконструкція загальноблочної системи надійного електрозабезпечення, модернізація системи аварійного охолодження зони.

На перших трьох енергоблоках заплановано здійснити значний обсяг робіт за Програмою управління старінням. В рамках цієї Програми проводитиметься обстеження будівель та споруд всіх енергоблоків. На енергоблоках №1,2 під час цьогорічних ремонтів виконуватиметься контроль металу основного обладнання першого контуру.

Здійснити складні ремонтні роботи належить високопрофесійному колективу енергоремонтного підрозділу ВП РАЕС, в складі якого 9 цехів загальною кількістю майже дві тисячі працівників. За кожним цехом закріплено певне обладнання чи система. Для своєчасного та якісного виконання ремонту запроваджено чітке планування та диспетчеризація робіт.

Сьогодні уже розроблено та затверджено графік ремонту блоку №3 РАЕС. Є матеріальні ресурси, підготовлений персонал. Тож є всі умови для виконання ремонту вчасно та у повному обсязі.

Переглядів: 1620
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту