+380673870816 +380673870816

У Рівному співали пісні та декламували вірші Володимира Висоцького

Володимир Висоцький поет, що приречений на вічність. Саме так про нього говорять численні прихильники. Хоча сердце легендарного виконавця авторських пісень зупинилось ще у 1980-му році, проте його творчість безсмерта. З нагоди 75-річчя з дня народження Висоцького члени літературного клубу "Співрозмовник" влаштували у стінах обласної бібліотеки літературний вечір пам'яті Володимира Висоцького.

Володимир Семенович Висоцький - легендарний актор, поет, класик жанру авторської пісні та кумир мільйонів. За своє життя він написав 700 пісень та віршів, зіграв близько тридцяти ролей у фільмах. Народився Висоцький 25 січня 1938 року у Москві. В роки суворої цензури він підіймав цілу низку заборонених тем, тому і сам багато в чому був під грифом "табу". Вольовий, енергійний та подекуди радикальний увіковічнив свою творчість на теренах пострадянського простору. Як і тоді, так і зараз поціновувачі прекарсного та щирого у творчості Висоцького, вшановують його пам'ять різноманітними заходами. Як, до прикладу, представники літературного клубу "Співрозмовник", що налічує чимало членів різного віку.

Наталія Васюк, ведуча літературного клубу "Співрозмовник":

- Загалом у нас є ядро клубу - це більш літні люди. Люди різного віку і фаху. Проте сьогодні до нашого клубу ми залучаємо і студентську молодь, учнівську молодь. Ми зацікавлені в тому, щоб на такі заходи ходили саме молоді люди.

Пані Тетяна працює викладачем у місцевій музичній школі. За її словами, у творчість Володимира Висоцького вона закохалась ще у юному віці. Довподоби ж жінці ліричні пісні Володимира Семеновича.

Тетяна Мацюк, викладач музичної школи №1:

- Я сама виконую його пісні, які стосуються гір, моря, кохання. Такі більш жіночі пісні. Це мої улюблені.

Гості літературного вечора із задоволенням декламували віріші Висоцького та співали його пісні.Чимало з яких сьогодні можна назвати гімном щирості, порядності, справедливості та людяності.

Схожі статті