+380673870816 +380673870816

У Рівному переможець чемпіонату із російського більярду отримав кий вартістю 13 тисяч гривень

У Рівному пройшов регіональний четвертий турнір із російського більярду, присвячений циклу новорічних свят. Свою майстерність продемонстрували понад сорок гравців віком від 11 і до 57 років.

Сьогодні мільйони людей цікавляться цією грою: хтось професійно, а хтось заради власного задоволення. Більярд – не просто спорт, це ціле мистецтво влучності, концентрації та впевненості в своїх силах, - розповідають професіонали. Свою майстерність понад 40 гравців продемонстрували під час четвертого турніру з російського більярду, що проходив в більярдному клубі "Альбіон". Змагання відвідали і почесні гості, серед яких обласні чиновники. Такі турніри вже стали хорошою традицією, вони об’єднують кращих з кращих у захоплюючих поєдинках, - розповідає організатор Андрій Месь.

Андрій Месь, директор більярдного клубу "Альбіон", організатор турніру:

- Думаю, що більярдний спорт потрібно розвивати більше. Плануємо відкривати більярдні клуби. І я хочу, щоб більярдисти почували себе в більярдних клубах як в себе вдома, завжди грали, приходили і брали участь в турнірах.

Одинадцятирічний Артур - наймолодший учасник змагань, професійно займається більярдом вже три роки і має досить непогані результати. Дорослим у своїй майстерності він зовсім не поступається.

Артур Балакін, учасник турніру:

- Вісім турнірів поспіль я серед дорослих займаю третє місце, але в цій більярдній я здобув найбільший кубок, який можна було здобути.

У більярді головне концентрація, впевненість та точність. Своїми рецептами успіху з нашою знімальною групою поділилися професіонали.

Дмитрій Небувайло, учасник турніру:

- В першу чергу потрібно багато тренуватись. Хто багато грає, той грає добре.

Призовий фонд турніру становив 6 тисяч гривень. Він проходив у два етапи протягом двох днів. Переможець отримав найцінніший презент - кий, виготовлений з унікального матеріалу – дерева кокабола, вартістю 13 тисяч гривень. Його щасливим володарем став Єгор Жуковський з Борисполя. Для чемпіона України-2010 року більярд – не просто хобі, а захоплення всього життя.

Єгор Жуковський, учасник турніру:

- Ось я у 2010 році став чемпіоном України, хоча й нікуди не їздив, стояв на місці й тренувався. Треба трудитись, велика робота повинна бути. На одному бажанні не виграєш.

Такі турніри вже стали хорошою традицією в нашому місті. Вони об’єднують як професіоналів, так і любителів та доводять, що більярд на Рівненщині є кому розвивати.