На Рівненщині дбають про ветеранів

На Рівненщині дбають про ветеранів

Торік в обласному госпіталі інвалідів війни, що у Клевані, пролікували та оздоровили 4653 ветеранів різних категорій. Загалом на медзаклад із обласної казни виділили понад 18 мільйонів гривень, що на 10 відсотків більше, ніж в 2011 році, констатувала заступниця голови облдержадміністрації Світла Сад. Відтак, завдяки такій підтримці 510 пацієнтів Клеванського госпіталю торік отримали послуги зубопротезування на понад 112 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Також 125 інвалідів війни та учасників бойових дій одержали слухові апарати. На це виділили більше 60 тисяч бюджетних гривень.

Нині в Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни створена потужна медична база, якої не має жоден із 32 подібних закладів України, зауважила заступниця. Крім того, новозбудований сучасний фізіотерапевтичний корпус з комплексом водних процедур став хорошою альтернативою медикаментозному лікуванню ветеранів. Відтак, завдяки потужній базі й оперативності обслуговуючого персоналу всі ветерани, які мають показання, користуються допоміжними методами лікування.

Переглядів: 876
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту