Пріоритети в роботі: наповнення бюджетів і соціальний захист працівників

Пріоритети в роботі: наповнення бюджетів і соціальний захист працівників

Питання сплати належних платежів до бюджетів та державних цільових фондів, дотримання законодавства в сфері оплати праці обговорили учасники колегії Дубровицької райдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба ДПС у Рівненській області.

Перед присутніми виступила начальник Дубровицької МДПІ Любов Панько. Вона, зокрема, зазначила, що податкова служба району  будує свою роботу на засадах партнерства  заради  загального добробуту та  створення сприятливих умов для розвитку підприємництва.

Протягом 2012 року працівники Дубровицької МДПІ здійснили  комплекс  заходів, спрямованих  на   виконання  доведених  завдань  з  наповнення бюджетів  усіх рівнів.  Так, до зведеного бюджету зібрано понад 34,3 млн. грн. податків, зборів та платежів, що на 6,2 млн. грн., або на 22 відсотки більше, ніж у 2011 році.

До Державного бюджету зібрано 6,3 млн. грн., що на 2 млн. грн. більше рівня 2011 року.

Понад 98,4 відс.  надходжень до бюджетів усіх рівнів платниками податків забезпечується добровільно. При цьому контрольно-перевірочна робота  залишається одним із основних напрямків діяльності податкової служби, є резервом зростання доходної частини бюджету  та боротьби з тіньовим сектором економіки.

За  результатами   проведених  перевірок, в минулому році донараховано  552  тис. гривень. З  донарахованих  сум до  бюджету  надійшло 463,4 тис. грн., або 83,9 відсотка.        

Любов Леонідівна наголосила, що одним з  першочергових завдань податківців є пропаганда економічних, соціальних та етичних переваг отримання громадянами легальних доходів, створення в суспільстві  атмосфери негативного ставлення до роботодавців, які виплачують заробітну плату  без оформлення трудових відносин – у "конверті" або нижче встановленого розміру, боротьба з процесами "тінізації"економіки. Адже ці явища послаблюють соціальний захист працівників, зменшують надходження до бюджетів усіх рівнів та державних соціальних страхових фондів. Шляхом співбесід  та роз’яснювальної роботи з роботодавцями,   податківці району досягають зменшення кількості підприємств, на яких ігнорують вимоги законодавства щодо оплати праці.

Переглядів: 1223
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту