Селянам Рівненщини компенсують придбання доїльних установок

Селянам Рівненщини компенсують придбання доїльних установок

Такою бюджетною підтримкою користуються господарі, які утримують трьох і більше корів, зауважив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, документи на відшкодування грошей, витрачених на купівлю устаткування, подали 24 господарі. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Наразі десятьом уже виплатили більше 32 тисяч гривень. Зокрема, за державний кошт компенсовують до 5 тисяч гривень залежно від вартості доїльної установки. Якщо господар купив апарат менше ніж за 5 тисяч гривень, то йому повністю повернуть гроші, а коли ціна перевищує передбачену суму, то відшкодовують не більше 5 тисяч гривень. Така бюджетна підтримка започаткована цьогоріч, але селяни, які за власні гроші купили устаткування торік, також можуть розраховувати на компенсацію, резюмував Анатолій Юхименко.

Переглядів: 1386
Коментарі
09:52 30.12.2012
Что то
Така бюджетна пыдримка впрограмах була давно,добре що чиновник тормоз,щось да не заставляє гальмувати дану справу.Але можливо далі показухи іне піде.Ех горе технологи доставки молока до споживача..
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту