Від морозу на Волині постраждало 39 чоловік (у тому числі 1 дитина), а 9 - загинули

Від морозу на Волині постраждало 39 чоловік (у тому числі 1 дитина), а 9 - загинули

ТУ МНС України у Волинській області спільно з органами місцевої влади організували роботу 64 пунктів обігріву, котрі забезпечені гарячим чаєм та продуктами харчування. За період роботи пунктів надано допомогу 356 особам, у тому числі за останню добу 47 особам. Про це повідомила прес-служба УМНС України у Волинській області.

Незважаючи на застереження рятувальників щодо профілактики переохолодження та обмороження громадян, а також численних звернень працівників МНС, станом на 24 грудня від низьких температур в області постраждало 39 чоловік (у тому числі 1 дитина), а 9 волинян загинуло.

ТУ МНС у Волинській області вкотре нагадує дотримуватись правил поведінки в умовах низьких температур! Волиняни! Пам’ятайте, що кожна людина, яка на вулиці відчула негативну дію низької температури повітря, має змогу зігрітись у загальнодоступних пунктах обігріву для населення.

Переглядів: 1187
Коментарі
16:47 25.12.2012
ccc
ВНИМАНИЕ !!! Информация для обманутых вкладчиков "ЗАХИДИНКОМБАНКА" - банк практически банкрот. Вырывайте свои депозиты через суд пока еще возможно. И никаких компромиссов с этим банком.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту