На Волині чотири лікарні отримали машини швидкої допомоги

На Волині чотири лікарні отримали машини швидкої допомоги

П’ять машин швидкої допомоги отримали дві районні та дві міські лікарні Волинської області. Заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Ющак передав керівникам медичних закладів документи на транспорт, придбаний коштом держави. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.

По одному автомобілю спрямовано у Ковельське міськрайонне та Володимир-Волинське територіальні медичні об’єднання, два – у комунальний заклад «Луцька станція швидкої медичної допомоги» та один – у Нововолинську центральну міську лікарню. Вартість однієї машини Ford Transit сягає 650 тисяч гривень.

Автомобілі швидкої медичної допомоги типу "В" призначені для транспортування, здійснення основного медичного догляду та нагляду за пацієнтом. Їх вироблено у Києві вітчизняною фірмою на базі автомобіля Peugeot Boxer. Кожен автомобіль оснащено сучасним медичним обладнанням, що включає в себе сім видів нош, дефібрилятор, шприцевий насос, монітор нагляду за пацієнтом та інше устаткування. У медичному салоні встановлено системи незалежного опалення та кондиціювання, що забезпечує комфорт роботи бригад швидкої медичної допомоги та перебування у салоні пацієнта.

Загалом цьогоріч Волині з держбюджету виділено 10 млн. грн. на закупку медичного автотранспорту з урахуванням профілю та потреб. Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 грудня №538 затверджено розподіл машин швидкої допомоги між закладами охорони здоров’я області.

Переглядів: 1412
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту