За три дні на Рівненщині восьмеро людей отримали обмороження

За три дні на Рівненщині восьмеро людей отримали обмороження

У неділю в травматологічне відділення Сарненської ЦРЛ з діагнозом обмороження обох стоп 3-4 ступенів госпіталізований 47-річний сарненчанин. Цього ж дня в це ж саме відділення тільки Дубенської ЦРЛ в стані середньої важкості з діагнозом обмороження обох кистей рук 1-2 ступенів госпіталізований 32-річний чоловік, житель села Дядьковичі Дубенського району. Про це повідомила прес-служба УМНС України в Рівненській області.

Днем раніше в хірургічне відділення Рокитнівської ЦРЛ госпіталізовано 20-річного жителя села Масевичі Рокитнівського району, з діагнозом обмороження 1 та 2 ступеня обох вушних пучків, 2,3,4 ступеня лівої та правої ступні ніг. Також в травматологічне відділення Дубенської ЦРЛ госпіталізовано 44-річного жителя Дубно, непрацюючий, з діагнозом обмороження пальців обох ніг першого та другого ступеня. Обморозив пальці обох ніг під час господарських робіт.

А в переддень вихідних обмороження отримали чотири жителя Рівненщини. У стані середньої важкості з діагнозом відмороження фаланг пальців рук обох кистей в травматологічне відділення Березнівської ЦРЛ госпіталізовано місцевого 65-річного пенсіонера.

В травматологічне відділення Корецької ЦРЛ госпіталізовано жителя села Весняне цього ж району 68-річного пенсіонера. До лікарні він потрапив у стані середньої важкості з діагнозом відмороження пальців верхніх кінцівок. З таким же діагнозом до Костопільської ЦРЛ потрапив і 54-річний місцевий житель, інвалід ІІ групи.

У стані середньої важкості з діагнозом відмороження пальців верхніх кінцівок та лівої ступні в травматологічне відділення Здолбунівської ЦРЛ госпіталізовано 48-річного жителя села Буща цього ж району тимчасово непрацюючого.

Переглядів: 1524
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту

Отзывы клиентов https://maximarkets.bid это честный брокер