Збройні Сили України продовжують ліквідовувати наслідки негоди на території 8 областей

Збройні Сили України продовжують ліквідовувати наслідки негоди на території 8 областей

20 грудня 2012 року до ліквідації наслідків снігопадів на території Київської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Вінницької областей від Збройних Сил України залучені близько 500 осіб та 70 одиниць техніки. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Протягом доби визначеними силами і засобами ЗС України очищено близько 423 кілометрів автомобільних шляхів та 2,5 кілометра тротуарів на Київщині та Буковині. Зокрема, військовослужбовці допомогли в очищенні від снігу та льоду майданчиків біля столичних станцій метро "Дарниця", "Вокзальна" та Палацу "Україна", а також мосту Патона, вулиць Старовокзальної і Хрещатик.

Крім того, відремонтовано 27 кілометрів ліній електропередач у Київській області, перевантажено 32 тонни піску, евакуйовано 42 цивільних автомобілі. Всього з 16 грудня 2012 року до боротьби зі сніговою стихією залучалося 2 тисячі 160 військовослужбовців та 355 одиниць техніки.

За цей час силами та засобами Збройних Сил України очищено більше 2 тисяч кілометрів автомобільних доріг, евакуйовано понад 520 цивільних автомобілів, очищено 4,5 кілометри тротуарів та 36 зупинок, перевантажено 47 тонн піску. У 28 пунктах обігріву, розгорнутих військовими, отримали допомогу більше 1 тисячі осіб.

Переглядів: 926
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту