На Рівненщині розпочато операцію "Новорічна ялинка"

На Рівненщині розпочато операцію

З метою забезпечення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень, за заготівлею, реалізацією ялинок у передноворічний період 2013 року на Рівненщині розпочато операцію "Новорічна ялинка". Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції в Рівненській області.

До реалізації заходів по попередженню порушень природоохоронного законодавства при заготівлі новорічних ялинок залучено також представників органів внутрішніх справ та державної лісової охорони.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища постійно здійснюються перевірки лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів при заготівлі новорічних ялинок, рейдові перевірки по виявленню незаконного перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області.

Аби запобігти незаконним вирубкам новорічних ялинок цього року відпуск "зелених красунь" відзначається маркуванням пластиковою біркою зі штрих-кодом та спеціальним засобом кріплення бірки до стовбура ялинки, що є підтвердженням законності її заготівлі та реалізації, а також дозволяє покупцю завдяки спеціальному он-лайн сервісу дізнатись про походження щойно придбаного деревця.

Переглядів: 1334
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту