На Волині шістьом інвалідам придбали житло

На Волині шістьом інвалідам придбали житло

На Волині шістьом інвалідам війни придбано житло: по одній квартирі у Камінь-Каширському та Ратнівському районах та 4 - у Луцьку. У рамках втілення соціальних ініціатив Президента України у 2012-му на ці цілі для області передбачено майже 1,9 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.

Уже сьогодні ордери на помешкання отримали два мешканця з Ратнівщини та Камінь-Каширщини. Зокрема, У Камені-Каширському двокімнатну квартиру придбано інваліду ІІ групи Великої Вітчизняної війни Федору Вараницькому. Він у квітні 1944 року був призваний на військову службу до лав Червоної Армії. За мужність, проявлений героїзм в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками нагороджений орденом ІІ ступеня Великої Вітчизняної війни, орденом "За мужність" ІІІ ступеня та іншими медалями.

У Ратнівському районі однокімнатну квартиру одержав 50-річний Іван Аврамук, який під час служби в армії отримав каліцтво при виконанні військових обов’язків. Нині має статус інваліда війни. Житло інвалідам війни куплено у порядку черги.

Переглядів: 1031
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту