Україна та Всесвітня туристична організація посилять співпрацю в сфері туризму

Україна та Всесвітня туристична організація будуть поглиблювати співпрацю у сфері туризму. Такої домовленості досягнуто Віце-прем’єр-міністром України – Міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим та Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) Талебом Ріфаї під час робочої зустрічі. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

У зустрічі також взяли участь Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова та регіональний директор з питань країн Європи ЮНВТО Ізабель Гаранья.

Борис Колесніков повідомив, що успішне проведення в Україні Євро-2012 надало позитивний імпульс розвитку сфери туризму. Під час підготовки до проведення цього визначного спортивного свята було виконано великий обсяг робіт з розбудови та оновлення транспортної, туристичної та спортивної інфраструктури.

У рамках проведення Євро-2012, зазначив Віце-прем’єр-міністр України, наша держава здобула не лише важливий досвід організації глобальних заходів, але й визнання у світі як нова туристична країна, що має потужний потенціал для розвитку. Головним завданням на сьогодні є забезпечення ефективного використання нових можливостей, підтримка зростання інтересу до України в світі, формування та просування конкурентоспроможного національного туристичного продукту.

Довідково: Всесвітня туристична організація Організації Об’єднаних Націй (ЮНВТО) - провідна міжнародна організація у сфері туризму. Штаб-квартира ЮНВТО знаходиться у Мадриді (Іспанія), Перша Генеральна асамблея ЮНВТО відбулась у травні 1975 року. У 2003 році ЮНВТО отримала статус спеціалізованої установи Організації Об’єднаних Націй.

Переглядів: 1131
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту