Вкладники рівненської філії "Західінкомбанку" вимагають повернути їм гроші

Вже не просити, а вимагати повернення своїх коштів прийшли вкотре близько сотні вкладників до рівненської філії "Західінкомбанку". Вони стверджують, що фінустанова їх нахабно пограбувала, працівники банку в свою чергу заспокоюють людей. 

На початку двохтисячних років вкладники "Західінкомбанку" довірили свої кошти цій установі з розрахунком на непогані відсотки від депозиту. Так і було до кризи 2009 року. Відтоді, за словами клієнтів установи, вони не лише не отримують своїх відсотків, але й не можуть повернути вклади.

Пані Софія вже давно оббиває пороги банку в надії забрати власні гроші, тим паче, що нині старенька потребує дороговартісного лікування. Проте, через проблеми з поверненням кредитів у рівненській філії не можуть розрахуватися з людьми.

Софія Мізга, вкладник:

- Кожного разу я прошу віддати мої гроші. Їх там не так багато для такого банку - 8 тисяч гривень. Для когось, можливо це копійки, а для пенсіонера котрому вже 76 рік пішов, то це мають бути гроші, які можна зняти у будь-який момент. Я цим і жила.

А ось пані Олена зіштовхнулася з іншою проблемою. Її покійний батько був вкладником банку. Нині її родина також не може забрати гроші, що перейшли до них у спадок.

Олена Ажнюк, донька померлого вкладника:

- Мама є спадкоємцем цих коштів, вони їх разом складали з 2003 року. Сьогодні не можемо забрати ці гроші, тут до нас таке ставлення. Насміхаються з нас. Кажуть, можливо через 20 років гроші віддадуть. Як не соромно.

За словами вкладників, їх нахабно пограбували і аби повернути свої гроші, люди готові вдатися навіть до радикальних дій.

Іван Ковалька, вкладник:

- Ми повинні сповістити про цю ситуацію міську владу. Ми порадившись будемо вдаватися до рішучих дій. Нехай закривають цей банк, нехай забивають його дошками.

Керуючий рівненською філією "Західінкомбанку" вийшов до обурених людей і намагався їх запевнити, що попри фінансові труднощі банк не відмовляється від діалогу зі своїми клієнтами заради врегулювання конфліктної ситуації.

Олег Яцук, керуючий Рівненською філією ПАТ "Західінкомбанк":

- Я в даний момент можу казати лише за рівненську філію. Ми як працювали над поверненням кредитів і намагаємось повернути максимальну кількість кредитів, так і розрахуватись з вкладниками, так і працюємо в цьому напрямку.

Вже не перший візит обурених вкладників "Західінкомбанку" дав певні результати. Хоча людям гроші так і не повернули, проте у фінустанові дослухались до їх бажання особисто зустрітися з вищим керівництвом банку.

Переглядів: 2031
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту