Обсяги відшкодованого ПДВ перевищують суми заявок

З початку року платники податків отримали майже 39,6 мільярдів гривень бюджетної компенсації податку на додану вартість при сумі заявок до відшкодування 38 мільярдів гривень. Податкова служба повністю задовольняє поточні заявки на відшкодування ПДВ та поступово ліквідує невідшкодований залишок попередніх років. Про це повідомила прес-служба Державної податкової служби.

Зокрема, протягом січня-жовтня 2012 року підприємства гірничо-металургійного комплексу отримали 15,5 мільярдів гривень компенсації з бюджету. Серед лідерів за відшкодуванням ПДВ також зернотрейдери та будівельники, яким повернуто 3,6 мільярдів гривень та 3 мільярди гривень відповідно.

Загалом за 10 місяців 2012 року платникам було відшкодовано ПДВ на 3,9 мільярдів гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Аналітики податкової служби пояснюють таку тенденцію зростанням надходжень ПДВ до бюджету, що, у свою чергу, зумовлено покращенням адміністрування цього податку за рахунок впровадження електронної звітності.

За 10 місяців поточного року до загального фонду державного бюджету зібрано понад 66,5 мільярдів гривень податку на додану вартість. Це майже на 3,3 мільярда гривень перевищує відповідний період минулого року.

Переглядів: 1133
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту