Новини Луцька

Новини Волині від 03.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Яку зупинку Луцький міськвиконком зносив і береги якої річки звужував; Хто пікетував волинських лісівників і до чого тут варення та джеми; У що бавилась молодь в стінах Луцькради.

Новини Волині від 28.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Яка волинська установа в загальноукраїнській трійці лідерів; Хто облаштував кабінет у морзі; Хто лісівників до компромісу з громадою схиляє; Як художниця-донька Героя іншим допомагає.

Новини Волині від 27.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: За чим відома волинянка полетить до Сіднею; За чим О. Савченко бігав до бібліотеки в дитинстві; Чи підвищуватимуть тарифи, щоб поставити валідатори в маршрутках; Як іноземному туристу відшукати волинські цікавинки.

Новини Волині від 26.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Де на Волині хотіли збудувати школу за 15 мільйонів доларів; Чому все таки склав повноваження депутат від "Свободи"; Що запропонував І.Палиця Валентині Касарді; Яке звернення щодо лісу волинські депутати розіслали.

Новини Волині від 25.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи підуть до суду ковельські лікарі; Чи спіткає Музей волинської ікони доля книгарні "Освіта"; Кого "на килим" запросив Пустовіт; Скільки братимуть з луцьких батьків за групу продовженого дня.

Новини Волині від 24.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Проти якої незаконної забудови безпорадні луцькі чиновники; Для чого в Луцьку створять новий відділ контролю; Чи збудують багатоповерхівки серед приватних садиб; Яку луцьку художницю надихають Іспанія та Франція.