Новини Луцька

Новини Волині від 19.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що "люди в чорному" в санаторії "Пролісок" шукали; Чим "люди в зеленому" Лесині краї прикрашали; Яка черга стояла до "людей в білому" на Театральному майдані; Що знову привело клоунів у Воротнівський лісівничий центр.

Новини Волині від 18.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що згадували на річниці луцькі прикордонники; Які претензії до волинських лісівників знову озвучували депутати та активісти; Що передали волиняни постраждалим від вибухів під Ічнею.

Новини Волині від 17.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який політик потішив квітами мешканок Луцького геріатричного пансіонату; За що хвалили Волинь представники "Нафтогазу" і Мінрегіонбуду; Де обговорювали кількість піску, щебеню та борги; Яке село на Волині 15 років чекає на дитсадок.

Новини Волині від 12.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Несподівані думки волинян про рішення щодо Томосу; Кого возитимуть автобуси Луцького автозаводу; Які відгуки про Волинську митницю київські експерти зібрали; Хто луцьких школярів правильному харчуванню вчив.

Новини Волині від 10.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто на Волині 7 мільярдів гривень назбирав; Як 2,5 мільйони гривень у Луцьку поділять; Який бестселер волинський козак презентував; Яка детективна історія з автівкою на Ратніщині відбулась.