Новини Луцька

Новини Волині від 05.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як минув візит Блаженнішого до Луцька; Що діялось в українських лісах протягом 9-ти місяців; Хто меморандум про чесні вибори ініціює; Де стоїть унікальна історична парта. 

Новини Волині від 02.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Кого позвільняє Яковлев з луцької РДА; Чому підгайцівські виборці вже не вірять майбутнім кандидатам; Чим знову вразив "Інвестор"; Хто допоможе перезимувати мешканцям КП "Ласка".

Новини Волині від 01.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Ким вважають майбутніх кандидатів виборці Гіркополонківської ОТГ; Що обурило директора луцького заводу "Богдан-Моторс" у заявах міських чиновників; Який відомий "борець за правду" був впійманий на браконьєрстві; Що думають лучани про веганство.

Новини Волині від 30.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: За що хвалили волинських митників; До керівництва якої ОТГ прийдуть поліцейські; Чи входять тапочки та ковдра до прожиткового мінімуму; Що відволікає луцьких школярів від гаджетів.

Новини Волині від 29.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чому Малютіна зняла з себе відповідальність за опалювальний сезон; Хто з чиновників "з мішком землі" на плечах ходитиме; Яких рідкісних риб у волинські водойми запускають; Чи святкуватимуть лучани День нечисті.

Новини Волині від 26.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який статус пропонують надати на Волині АТОвцям-добровольцям; Чи "стукатимуть" лучани на сусідів через неправомірні субсидії; Хто і з ким підписуватиме договори на ІІ-му етапі медреформи; Як погашатимуть борги "Луцьктепла" перед ЄБРР.

Новини Волині від 25.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Де і для кого відкрили центр реабілітації; Який музей з ювілеєм вітали; Як завдяки сонцю операції робитимуть; Скільки коштуватиме лучанам черговий етап декомунізації.

Новини Волині від 24.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Які "недолугі" пропозиції можуть спотворити Старий Луцьк; Хто хоче зупинити зростання газових тарифів; Кому придбають "персональні" смітники; Який луцький будинок лякає орендарів фінансовими "химерами". 

Новини Волині від 23.10.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто "розлякує" гостей санаторію "Пролісок"; Як побороли неприємні запахи в Луцьку; Кому і скільки ми заплатимо за оновлений сквер на Волі; Що потрібно знати, аби у німців бізнесу повчитись.