Новини Луцька

Новини Волині від 20.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що думають волиняни про ініціативу Президента Зеленського? Кого вразили творчі підсумки школярів Волині? Що робили красуні-переможниці конкурсів у дитбудинку?

Новини Волині від 17.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС:  Справжня ціна "піклування" держави про музейну справу Чи продовжать контракт директорці "Луцьктепла" В.Малютіній? Хто став Вчителем та Учнем року-2019 в Луцьку? Чи будуть школярі бавитись з вогнем у лісі?

Новини Волині від 16.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Нарешті сесія! Як обласні депутати звіти голів слухали і конструктив демострували Хто депутатів луцьких на брищенське сміттєзвалище вивіз? Чи навчать школярі дорослих у лісі не смітити?

Новини Волині від 15.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Кінець бюджетній "війні" в облраді. Вражаюча депутатська злагода Як у міськвиконкомі до зими готуються? Благодійні стрижки від Центру зайнятості - як це було Луцька школа №1 підбивала підсумки успіхів та перемог

Новини Волині від 14.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи копають бурштин в Журавичах і що звідти возять вантажівки за кордон - відлуння скандалу Як розвиватимуть Волинь - дискусії чиновників і депутатів Звіт прокурора області - що цікавило обранців громади 

Новини Волині від 13.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як "Луцькводоканал" законно відключатиме боржників? За що нагородили маневицьких лісівників? Чи є вирішення проблеми брищенського сміттєзвалища? Де у Луцьку дивилися фільм про Інтернет залежність?   

Новини Волині від 07.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чому на Волині знову два начальники управління юстиції? Чи виживе в області сільська стоматологія? Як найталановитіші луцькі школярі вміння демонстрували?