Новини Луцька

Новини Волині від 03.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як ми зустріли власника розмитненої "євробляхи"; Чи вистачить пенсії голови ТВК на вибори в Ківерцях; Куди витратять 40 млн. субвенції на Волині; Хто став героями унікальної фотовиставки.

Новини Волині від 30.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто жалкує, що на Волині не введений воєнний стан; Куди представники Центру зайнятості з подарунками їздили; Як на виконкомі тарифи на тепло підвищували; Хто сторіччя "Просвіти" святом не вважає. 

Новини Волині від 29.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що зібрало всіх волинських голів в одному місці; Як Луцькрада з Покровського приклад взяла; Чому партії у Підгайцях з виборчими системами плутались; Скільки коштуватиме лучанам нова транспортна система від харків'ян. 

Новини Волині від 27.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Навіщо луцьким безпритульним тваринам 6 млн. грн.; Мешканці якого будинку стали жертвами "водоциду"; Екс-заступник директора якої установи остаточно втратив посаду.

Новини Волині від 23.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що буде з поштовими відділеннями в селах; Куди ведуть 8 км нової лісової дороги; Нові технології: у Ківерцях не зареєструвався жоден кандидат; Чи буде Луцьк з тролейбусами та водою.

Новини Волині від 22.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який продукт луцьких автовиробників Міністр інфраструктури "благословив"; Де на Волині 7 000 000 у нове обладнання інвестували; Який подарунок зробив айдарівець своїй однокласниці; Хто в шацьких лісах тварин годує і плани на майбутнє готує.

Новини Волині від 21.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи завершилась Революція Гідності; Для чого муніципалам дадуть 2 мільйони; Скільки виділить Княгининівська ОТГ на добудову ЗОШ №13; Як луцькі чиновники на молодіжній політиці піарились.  

Новини Волині від 20.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Фірма-переможець тендеру на реконструкцію школи в Турійську надала недостовірні дані; У луцьких дитсадках нестача вихователів; У Підгайцівській ТВК зареєстрували перших кандидатів.