Новини Луцька

Новини Волині від 24.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Більше відтворили чи зрубали - підсумки господарювання в лісах за 2018 рік; Чому "сипляться" луцькі дороги і що з цим робити; Що обурює О.Савченка в платіжках за газ; 100 років українському тризубу - виставка.

Новини Волині від 23.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто з майбутніх кандидатів у Президенти зібрав 10 тисяч українців на своє висунення; Які землекористувачі не можуть погодити межі своїх ділянок; Чи підвищать вартість проїзду до 7-ми гривень; Як мають витратити півмільйона бюджетних гривень на лампочки куплені в школи батьками...

Новини Волині від 22.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чому луцька молодь День Соборності шанує; Чи можна буде проголосувати за ID-карткою 31-го березня; Які жарти Пустовіта можуть стати "вбивчими" для підприємців; Як зупинити кір у Луцьку - міркування медиків та чиновників.

Новини Волині від 21.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що отримали сироти від О.Савченка в доповнення до державних квартир; Якими цікавинками вражає нова виставка в обласному краєзнавчому музеї; Що гальмує процес церковного єднання на Волині; Чи був у Луцьку Різдвяний туристичний бум.

Новини Волині від 18.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Реформи енергоринку: хто потрапить до Постачальника останньої надії; Як кар'єр "під криміналом" збуває тисячі тон піску; Де збиралась дітвора, аби з колядками птахів годувати.

Новини Волині від 17.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто чув вказівку Президента обшукувати "Волиньприродресурс"; Субсидії в "живих" грошах - чи вірять волиняни; Де з'явились нові олені і чим шкідливі лисиці; Наскільки загрозлива ситуація з кором в Луцьку.

Новини Волині від 16.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи покращить візит Президента його шанси на виборах - думки волинян; Яке місце посіла Волинь у "свіжому" рейтингу Мінрегіону; Чому насправді збиралися монархи в Луцьку і як про це розповідатимуть туристам; Чим розважали в "Адреналіні" діток з прийомних сімей.

Новини Волині від 14.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як волинські ОТГ з бюджетами в минулому році хитрували; Чи ліквідують спортшколу в Луцькому районі, а з нею - бібліотеку і Будинок культури; Хто хоче збільшіти кількість пунктів зливу нечистот в Луцьку.

Новини Волині від 11.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Якій установі загрожує багатомільйонний штраф за порушення конкурентного законодавства; Як лучанам митці з районів колядували; Хто найкраще намалював зимовий Луцьк.