Новини Луцька

Новини Волині від 23.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що буде з поштовими відділеннями в селах; Куди ведуть 8 км нової лісової дороги; Нові технології: у Ківерцях не зареєструвався жоден кандидат; Чи буде Луцьк з тролейбусами та водою.

Новини Волині від 22.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який продукт луцьких автовиробників Міністр інфраструктури "благословив"; Де на Волині 7 000 000 у нове обладнання інвестували; Який подарунок зробив айдарівець своїй однокласниці; Хто в шацьких лісах тварин годує і плани на майбутнє готує.

Новини Волині від 21.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи завершилась Революція Гідності; Для чого муніципалам дадуть 2 мільйони; Скільки виділить Княгининівська ОТГ на добудову ЗОШ №13; Як луцькі чиновники на молодіжній політиці піарились.  

Новини Волині від 20.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Фірма-переможець тендеру на реконструкцію школи в Турійську надала недостовірні дані; У луцьких дитсадках нестача вихователів; У Підгайцівській ТВК зареєстрували перших кандидатів.

Новини Волині від 19.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що новий голова Луцького міськрайонного суду ЗМІ розповів; Що синоптики про "бах" і грозу прогнозують; Яке львівське "фентезі" у Луцьку презентували; Хто тішиться проживанням на Поліссі. 

Новини Волині від 16.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто у Луцьку МАФи зможе встановлювати; Де луцькі воїни чемпіонство здобули; Які проблеми затіняли свято аграріям; Чому українці енергозбереженням не займаються.

Новини Волині від 15.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи у всіх запланованих ОТГ відбудуться вибори 23-го грудня; Чи "ломитимуться" до Луцька туристи після створення бренд-бука; Як влаштувати нестерпні умови роботодавцю після звільнення.

Новини Волині від 14.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто заплатить 50 мільйонів за систему обліку платежів у транспорті; Чи водитимуть екскурсії в департамент ЖКГ; Як ми подяку з трояндою отримували; У чому луцькі близнята змагались.

Новини Рівного від 13.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Двічі переносили і нарешті затвердили. Мова йде про правила розміщення вивісок, які  затвердили на засіданні міськвиконкому; У Рівному планується масштабне будівництво; Рівне увійшло до п’ятірки міст-лідерів з розповсюдження та вживання наркотиків; Потенціал економії будинку....

Новини Волині від 12.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи посадять канадські липи вздовж доріг Заборольської ОТГ; Чому не всі підручники встигають друкувати вчасно; Коли короїд "подавиться" волинським лісом.