Новини Луцька

Новини Волині від 07.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який маловідомий лучанам кандидат в Президенти побував на Волині; Яка галузь волинської господарки заробила для бюджетів понад 300 млн. грн.; Котрий з луцьких медзакладів співпрацюватиме з колегами з Брюселя.

Новини Волині від 05.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: "Бюджетна війна": особливості перебігу; Як боротимуться з безробіттям по-новому; Що запропонує слухачам Луцьке онлайн-радіо; Як і за що змагалися танцюристи.

Новини Волині від 04.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи продовжать пільги на розмитнення "євроблях"; Чому заробітчан не приваблюютть українські зарплати; Які туристи поїдуть в нову "венецію" у Великому Омелянику; Для чого потрібен час прихожанам "московської" церкви.

Новини Волині від 31.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто голосуватиме за кандидатів-порушників виборчого законодавства; Чи схвалюють лучани стратегії затверджені міськрадою; Чи "потягне" Заборольський бюджет районну спортшколу; Як у міськраді радили підприємцям опиратися облспоживспілці; Хто здолав шлях "від забуття до визнання". ...

Новини Волині від 30.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Черговий політичний підпал на Волині: чи має "червоний півень" зелений відтінок; Порушення виборчого законодавства і секвестр дорожнього бюджету - про сесію Луцькради; Як українських фахівців вберегти від заробітків за кордоном. 

Новини Волині від 28.01.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи потрібне виборцям "округів без депутатів" фінансування "округів без депутатів"; Чому у Луцьку залишаються без пільг та допомоги вдови АТО-вців; Коли врешті визначать дату святкування Дня Луцька.