Новини Луцька

У Луцьку з'явилися "Свідомі" (ВІДЕО)

new

У Луцьку презентували новий громадянський рух "Свідомо". Його ініціатором став депутат луцькоі міськоі ради Андрій Покровський.

Які основні цілі ставлять перед собою активісти, знають журналісти телеканалу "Сфера ТВ".

Історичні постаті Луцька ожили на відео (ВІДЕО)

new
У рамках відзначення Дня міста лучани могли дізнатися про відомих і не дуже персоналій, завдяки яким сформувався образ Луцька. Їхні історії всі бажаючі могли переглянути у серії відеороликів "Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії ". Деталі у сюжеті.

Що на Волині об'єднало голову ОДА, депутатів та спортсменів? (ВІДЕО)

new

Сила, міць, м'язи і витривалість. У Луцьку пройшов "Командний чемпіонат України зі стронгмену 2017".  6 команд зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Чернівців боролися за звання чемпіона України.

Як це було — бачили наші журналісти.

Як у Луцьку відсвяткували День Незалежності (ВІДЕО)

new
"Живий" вінок, козацьке таборування, фестиваль дзвонового мистецтва, акція "Українська вишиванка", концерти та ще багато цікавих заходів. Так Луцьк відзначив 26-ту річницю Незалежності України.  Детальніше про те, чим жив Луцьк і лучани у святковий день — у сюжеті "Сфера-ТВ".

Хто замовив депутата Луцької міської ради? (ВІДЕО)

new
Не так давно голова фракції БПП «Солідарність» Луцької міської ради Петро Нестерук був замішаний в «алкогольному скандалі». Чи правда, що він підробляв акциз чи просто його репутацію хотіли очорнити опоненти,  розбиралися журналісти "Сфера-ТВ".  

Часи Януковича повертаються? Або прокурорське шоу на Волині (ВІДЕО)

new
Скандал навколо затримання головного митника Волині набирає своїх обертів. Сьогодні на засіданні кадрової комісії при громадській раді ДФС Віктор Кривіцький розповів, хто замовив його арешт і розгорнув кампанію про усунення його з посади. ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Головного митника Волині Віктора...

Підприємці центрального ринку Луцька і далі борються за свої робочі місця (ВІДЕО)

new
Як зберегти свої робочі місця? Таке питання виникло перед луцькими підприємцями мова йде про центральний ринок. Ситуація навколо Центрального, або як його ще називають Старого, ринку в Луцьку триває вже не один рік. Чиновники вирішили ринок знести. Міська влада хоче його упорядкувати і зробити...

Хто в Луцьку керуватиме центральним басейном? (ВІДЕО)

new

Центральний басейн Луцька без керівника. Боротьба за вакантне місце продовжується вже декілька днів.

Хто ж переможе: представник колективу чи міської влади розбиралася кореспондент "Сфера-ТВ" Зоряна Жильчук.

1 2 3 4 5