Новини Луцька

Новини Волині від 07.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Яких мерів лучани згадують добрим словом; Як святкували і плани будували в Торчинській ОТГ; Чому вихователям луцьких дитсадків хочуть "обрізати" бюджет; Чи приїде на Волинь виконавиця головної ролі у фільмі про Лесю Українку; Де вихованці клубу "Воїн" знову здобули чемпіонство...

Новини Волині від 06.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Скільки начальників має Волинське управління юстиції; Чи можна викликати лікаря до хворої дитини; Як чіпуватимуть луцькі дерева за 16 мільйонів; Хто прийшов у гості до луцьких "сонячних діток".

Новини Волині від 05.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто з волинських волонтерів співпрацює з 20-ма країнами; Як рятуватимуть громади від браку кадрів; Чому липинські кандидати в депутати не вивозять сміття; Чи дали "Босу" 30 тисяч гривень.

Новини Волині від 04.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто дивився людські судини зсередини в 3D; Кого "допитував" голова ОДА з приводу знищення дерев; Яка партія "принесла" найбільше кандидатів у Гіркій Полонці; Куди Пустовіт хотів проскочити без квитка.

Новини Волині від 03.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як ми зустріли власника розмитненої "євробляхи"; Чи вистачить пенсії голови ТВК на вибори в Ківерцях; Куди витратять 40 млн. субвенції на Волині; Хто став героями унікальної фотовиставки.

Новини Волині від 30.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто жалкує, що на Волині не введений воєнний стан; Куди представники Центру зайнятості з подарунками їздили; Як на виконкомі тарифи на тепло підвищували; Хто сторіччя "Просвіти" святом не вважає. 

Новини Волині від 29.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що зібрало всіх волинських голів в одному місці; Як Луцькрада з Покровського приклад взяла; Чому партії у Підгайцях з виборчими системами плутались; Скільки коштуватиме лучанам нова транспортна система від харків'ян. 

Новини Волині від 27.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Навіщо луцьким безпритульним тваринам 6 млн. грн.; Мешканці якого будинку стали жертвами "водоциду"; Екс-заступник директора якої установи остаточно втратив посаду.