Новини Луцька

Новини Волині від 17.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Українська децентралізація активно просувається вперед. Не виняток і Волинь; Волинський санаторій матері та дитини «Пролісок», який відомий своєю успішною роботою на всю Україну, вкотре опиняється в полі зору обласних депутатів; Врятувати від короїда, вберегти від пожеж,...

Новини Волині від 14.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який вірш Олександр Савченко лісівникам розповів; Чому влада не може впоратись з шкідливим виробництвом під Луцьком; Який Форум допоможе збереженню сімейних цінностей.

Новини Волині від 13.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який подарунок підготував ЦРУ для майбутніх ОТГ; Якими наслідками загрожує подальше затягування тарифного зашморгу; Як лісівники допомагатимуть волинські села прикрашати.

Новини Волині від 11.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що заважає об'єднанню волинських громад; Чим вирізнявся цьогорічний відпочинковий сезон на Світязі; Що потрібно від обласних депутатів збирачам дарів волинського лісу.

Новини Волині від 07.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: «Картопляний» сезон на Волині в розпалі; «Він втомився подавати патрони тим, хто не вміє стріляти». Український політик, дипломат, Роман Безсмертний, має за плечима величезний досвід у державотворчих питаннях; Ще донедавна випускники, абітурієнти - сьогодні...

Новини Волині від 05.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Скільки коштуватиме безготівковий розрахунок в луцькому транспорті; Чому бракує кадрів для роботи з особливими дітьми; Що сталося із зоокуточком у луцькому дитсадку.