Новини Луцька

Новини Волині від 21.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи призведе до конфліктів надання Томосу; Чим Волинь інвесторів спокушала; Що севастопольські льотчики лучанам обіцяли; У які напрямки лісового господарства пропонують гроші вкладати; Який волинський аграрій на бичках успішний бізнес будує; Чим допоможе молоді Державна служба зайнятості...

Новини Волині від 19.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як вже встановлені "прапорці" на міськвиконкомі затверджували; Куди зникли "меценати" реконструкції скверу на пр.Волі; Чи належать до пільговиків бджолярі і автогонщики.

Новини Волині від 17.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Українська децентралізація активно просувається вперед. Не виняток і Волинь; Волинський санаторій матері та дитини «Пролісок», який відомий своєю успішною роботою на всю Україну, вкотре опиняється в полі зору обласних депутатів; Врятувати від короїда, вберегти від пожеж,...

Новини Волині від 14.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який вірш Олександр Савченко лісівникам розповів; Чому влада не може впоратись з шкідливим виробництвом під Луцьком; Який Форум допоможе збереженню сімейних цінностей.

Новини Волині від 13.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який подарунок підготував ЦРУ для майбутніх ОТГ; Якими наслідками загрожує подальше затягування тарифного зашморгу; Як лісівники допомагатимуть волинські села прикрашати.

Новини Волині від 11.09.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що заважає об'єднанню волинських громад; Чим вирізнявся цьогорічний відпочинковий сезон на Світязі; Що потрібно від обласних депутатів збирачам дарів волинського лісу.