Новини Луцька

Новини Волині від 25.04.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як 600 тисяч доларів рятуватимуть життя волинян? Що робили польські школярі у волинських лісах? Ринкова історія про київського поліцейського, що годує лучан пончиками

Новини Волині від 06.03.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Які проекти фінансуватимуть з Держфонду регіонального розвитку; Про що співала в Луцьку Анастасія Приходько; Що подарував "Нафтогаз" Волинському госпіталю.

Новини Волині від 05.03.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи зашкодить довкіллю водний шлях із Гданська до Херсона; Кого чекають піщанські кабани; Як зміни рішення щодо відбору оператора електронної транспортної системи; Що здобудуть учасники конкурсу юних журналістів.

Новини Волині від 04.03.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чому з перейменуванням луцьких вулиць чекатимуть до червня; Навіщо на Волині модрину вирощують; Як "правильному" працедавцю знайти "правильного" працівника - HR-тренди; Чому Луцьк не Венеція, а Венеція не Луцьк.

Новини Волині від 28.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: За що "стояли" на Київському майдані Луцька; Як волинські політики реагують на скандал довкола "оборонки"; Кого "озеленять" мільйони гривень виділених на озеленення; Як луцьку і люблінську старовину синхронно реконструюватимуть.

Новини Волині від 26.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що робитимуть з найзліснішими боржниками за компослуги; Хто "підкидає" на луцькі вулиці чужих безпритульних псів; Як вланих город можна на аукціоні купувати.

Новини Волині від 25.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Які порушення виборчого законодавства зафіксували поліціянти; Яка установа в Луцьку відзначила аж...100-річчя; Хто вразив лучан читанням листів Лесі Українки.