Новини Луцька

Новини Волині від 21.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Суперечка про дітей і нікому не цікавий бюджет - сесія Луцькради; Вибори у Підгацівській ОТГ: останні акценти та спростування компромату; Охоронці "скарбів" Шацького поозер'я святкують ювілей. 

Новини Волині від 20.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що не так з ухваленим Бюджетом Волині-2019; Як "борці" за "Волиньторф" спричинили перевірки реального стану підприємства; Як подати відеорезюме на відеовакансію; Де у сільській школі учні мають рівні умови. 

Новини Волині від 19.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Кому Св.Миколай подарував нові квартири у Підгайцях; Де відкрили ювілейний кабінет шкільного лісництва; Вподобання ківерцівських виборців за 3 дні до голосування; Де у Луцьку туристи проведуть новорічну ніч; Як запалювали "головні" ялинки Волині.

Новини Волині від 18.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Де ліпше сніг прибирають: у Луцьку, Рівному чи Всеволодівці; Хто і як успішних аграріїв готуватиме; В якій громаді для відповідального бізнесу вирішують питання "на вчора"; Який навчальний заклад постійно вдосконалюється і розвивається; Кому бракує місця у Луцькому зоопарку.

Новини Волині від 17.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як Луцький район наступні 3 роки розвиватимуть; Що відбувається на шахті №9 "Нововолинська"; Як купуватимуть автомобілі для волинських амбулаторій; Кого можуть обрати головою у Війницькій ОТГ; "Люди Року - 2018" - ще раз про церемонію; Кого цукерками у ляльковому театрі частували...

Новини Волині від 14.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як Столяр з Лехом волинських зайців лічили; Хто з допомогою міського бюджету заслужене житло купить; Як Центр зайнятості "дасть фору" кадровим агенціям; В якому селі дитсадок з міськими посперечається; Хто серед інших справжньою Людиною Року став.

Новини Волині від 13.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи закриватимуть сільські ФАПи; Як прокурори політичні процеси пророкують; Скільки недоброчесних працедавців на Волині впіймали; За що Підгайцівському голові орден дали. 

Новини Волині від 12.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як гості "Богдан-Моторс" підраховували, скільки куплять луцьких тролейбусів; Чи можуть Ківерці розширити межі міста; Чому мама хворого хлопчика не може дійти згоди з лікарями; Хто гальмує вибори і продукує фальшиві листівки у Ківерцівській ОТГ.

Новини Волині від 11.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Солідарність з полоненими моряками - хто щиро, а хто за вказівкою; "Діри" в луцькому бюджеті - вина Уряду чи безгосподарність міськради; "Торфогейт", "балаболи", комісії і наради - одна проблема - два погляди; Спроба приховати кримінал політикою чи тиск на політичних опонентів - депутати...

Новини Волині від 10.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи дадуть луцьким студентам транспортні пільги; Чи відчувають волиняни себе захищеними; В якій ОТГ чекають на "доброго" голову; Куди ведуть луцькі велодоріжки.