Спорт

З яким відомим міжнародним клубом співпрацюватимуть рівненські баскетболісти (ВІДЕО)

new

БК "Рівне" та БК "Валенсія" (Іспанія) підписали меморандум про співпрацю. Тож відтепер рівненські спортсмени перейматимкть досвід, відпочиватимуть та змагатимуться так як і провідні баскетболісти Європи.

Що ще зміниться у житті гравців після підписання меморандуму - дивіться далі у сюжеті.

БК “Рівне” та БК “Валенсія” підписали меморандум про співробітництво

new

Спільна організація літніх баскетбольних таборів для дітей, підтримка молодих баскетболістів, організація змагань, підготовка спортивних спеціалістів і менеджерів – це лише декілька із напрямків, в яких буде співпрацювати БК “Рівне” та один з провідних клубів Європи БК “Валенсія” з Іспанії.

Яка команда стала чемпіоном міста з баскетболу (ВІДЕО)

new

Рівненська міська спартакіада 2019 завершила сезон. Останніми змагання закривав чемпіонат міста з баскетболу. Наші журналісти, дізнались якою була вирішальна гра та хто отримав звання чемпіонів Рівного.

Жіноча БК “Рівне” здобула одну з найбільших перемог в історії клубу

new

Жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” здобула третю перемогу у шести зіграних матчах в цьогорічному чемпіонаті Суперліги. В Івано-Франківську рівнянки вибороли перемогу у місцевого клубу “Франківськ-ПНУ”.

Футбольний матч між командами учасників АТО завершився нічиєю

new
На рівненському стадіоні «Авангард» у спортивному двобої зійшлися футбольні команди учасників АТО з Рівного та Львова. Матч відбувся під егідою федерації Футболу України в межах Чемпіонату учасників АТО. Про це повідомив Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області...