Десять заповідей

Десять заповідей (Джим Девідс, доктор юридичних та філософських наук, професор Рідженського університету) (ВІДЕО)

new
Про мету приїзду до України, так і до Рівного, про спілкування з молоддю та донесення до них ідей Реформації. Джим Девідс, доктор юридичних та філософських наук, професор Рідженського університету в авторській програмі Сергія Мусевича "Десять заповідей". 

Десять заповідей (Марія Гурин, віруюча)

new
Історією, яку бачила на власні очі, Марія Гурин у студії програми "Дсять заповідей" поділиться з глядачами.  Що таке віра і чи допомогає Бог у повсякденному житті? Сила молитва. Яка вона є? Про це і не тільки в авторській програмі Сергія Мусевича. 

Десять заповідей (Валерій Левицький, єпископ Церкви адвентистів сьомого дня) (ВІДЕО)

new
Відверта розмова про віру, реформацію. У 2017 році весь християнський світ відзначає 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Це нагоди почути думку тих, хто і у який спосіб прийшов до віри у Бога. 

Десять заповідей (Ігор Бандура, перший заступник голови ВСЦЄХБ) (ВІДЕО)

new
Гість програми: Ігор Бандура, перший заступник голови ВСЦЄХБ. Тема розмови: Ювілей 500 років Реформації – це прекрасна можливість для євангельської Церкви в Україні реалізувати Велике доручення Христа - «навчати український народ».

Десять заповідей (Володимир Велечук, заступник президента АСД) (ВІДЕО)

new
У 2017 році весь християнський світ відзначає 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі....

Десять заповідей (Михайло Паночко, єпископ УЦХВЄ) (ВІДЕО)

new
«Так говорить Господь: На дорогах спиніться та гляньте, і спитайте про давні стежки, де то добра дорога, то нею ідіть, і знайдете мир для своєї душі!» (Єремія 6:16) «Український корабель плив повними вітрилами під вітром Реформації і спустив вітрила, коли цей вітер опав»...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13